Hakkımızda

Türkiye’de bilişim sektörünün genç ve dinamik firmalarından biri olan 3E Kurumsal, 2010’dan beri çözüm sağlayıcı ve kurumsal ürün tedarikçisi kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Finans, sağlık, telekomünikasyon, perakende ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan  3E Kurumsal, sunduğu kurumsal çözümlerle müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir.

3E Kurumsal, Deneyimli kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışıyla temsilciliğini ve iş ortaklığını yaptığı çözümleri de müşterilerine sunmaktadır.

3E Kurumsal sunduğu hizmetler kapsamında, iş akışı çözümleri, Kurumsal teknoloji ürünleri satışı, ağ ve güvenlik bileşenleri, sistem yönetimi, veri depolama ve sanallaştırma, kurumsal kimlik tasarımı ve creative çözümler konularında önemli projeler gerçekleştirmiştir.

Vizyonumuz

Bilişim hizmetleri alanında, paydaşlarının gurur duyduğu, gelişen, güvenilir, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşteri  ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen, müşterileri ile yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak  temel misyonumuzdur.